Koroonaviirus näitab taandumise märke. Lähtudes Eesti Vabariigi valitsuse korraldustest, soovime koostöös Saaremaa vallavalitsusega taastada järkjärgult kriisieelset teenuste osutamist.

Alates 1. juunist taastame senises mahus ja viisil koduteenuse, tugiisikuteenuse, igapäevaelu toetamise ja toetatud elamise teenuse, mida praegu osutame kas infotehnoloogiakanaleid kasutades või vahetuid kontakte miinimumil hoides.

Samuti avame alates 1. juunist osaliselt päevakeskuse, kus on taas võimalik kasutada toitlustusteenust, iluteenuseid, sauna- ja pesupesemise teenust.
Päevakeskuse suuremate ürituste korraldamist ja ringitegevust alustame augustist.

Sauna kasutamine toimub eelregistreerimisega telefonil 453 3528 või 5349 7409. Naistele on saun kasutamiseks avatud esmaspäeval ja neljapäeval, meestele teisipäeval ja reedel ning perega saab sauna kasutada kolmapäeval.

Teenuste osutamisel järgime Eesti Vabariigi valitsuse ja terviseameti korraldusi ning soovitusi. Päevakeskuse külastajatele paneme südamele, et vajalik on hoida üksteisega kahemeetrist vahemaad ning kasutada desinfitseerimisvahendeid. Soovitame kasutada maske.

Loodame meie klientide mõistvale suhtumisele ja ettevaatusabinõudest kinnipidamisele. Kutsume kõiki vajalikke ettevaatusabinõusid kasutades meie päevakeskust taas külastama!

https://www.meiemaa.ee/index.php?content=artiklid&sub=74&artid=92138&term=Hoolekanne

Kuressaare Hoolekanne väljub kriisist