Päevakeskuse ringid 2023/2024
Esmaspäev RUUM Juhendaja Kontakt Alustab Märkused
15.00- 16.30 Mälumäng Söögisaal Helmut Sääsk 5292520 11.sept Kuu 2. ja 4. esmaspäev
16.00- 17.00 Eakate ravivõimlemine II korruse saal Malle Saarela 53308181 10 okt
17.15- 18.45 Võimlemisklubi Gymnastica II korruse saal Ene Vahter 53451013 06.sept
19.30- 20.30 Võimlemisklubi Gymnastica II korruse saal Ene Vahter 53451013 06.sept
Teisipäev
12.30-14.00 Kustiring edasijõudnutele Õppeklass I Elja Parbus 56871232 10.okt
11.30-13.00 Jooga II korruse saal Ludmyla Drobotenko
14.00-15.30 Kunstiring algajatele Õppeklass I Elja Parbus 56871232 10.okt
15.00-16.30 Line- tants II korruse saal Külli Teinberk 54515977 05.sept üle nädala
Kolmapäev
11.30- 13.00 Kunstiring Käsitöötuba Aili Jung 5263705 06.sept
13.00- 14.30 Gobelään Õppeklass I Aili Jung 5263705 06.sept
13.30-14.30 Lauluring I korruse tuba Elja Parbus, Helle Salong 56871232, 53951944 okt 1 kord kuus
13.30-14.30 Vestlusring I korruse tuba Elja Parbus 56871232 okt 1 kord kuus
17.15- 18.45 Võimlemisklubi Gymnastica II korruse saal Ene Vahter 53451013 06.sept
19.30- 20.30 Võimlemisklubi Gymnastica II korruse saal Ene Vahter 53451013 06.sept
Neljapäev
10.30-16.00 Käsitööring Käsitöötuba Asti Beljajeva 54537020
19.00-20.00 Idamaine tants II korruse saal Reelika Adamson 5240107 10.aug
Reede 
11.00-16.00 Sasku I korruse tuba Helmut Sääsk 5292521 15.sept Kuu 2. ja 4 reede
14.00-15.30 Fotoring Söögisaal Tõnu Otstavel 5082771 15.sept Kuu 1. ja 3. reede

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Päevakeskuse ringid 2022/2023
Esmaspäev RUUM Juhendaja Kontakt Alustab Märkused
14.00-15.30 Fotoring Söögisaal Tõnu Otstavel 5082771 august Kuu 1. ja 3. esmaspäev
15.00-16.30 Mälumäng Söögisaal Helmut Sääsk 5292520 12.sept. Kuu 2. ja 4. esmaspäev
14.45-15.45 Tervisevõimlemine II korruse saal Õie Väli 56631946 12.sept.
16.00- 17.00 Eakate ravivõimlemine II korruse saal Malle Saarela 53308181
17.15- 18.45 Võimlemisklubi Gymnastica II korruse saal Ene Vahter 53451013 september
19.30- 20.30 Võimlemisklubi Gymnastica II korruse saal Ene Vahter 53451013 september
Teisipäev
12.30 – 14.00 Kustiring edasijõudnutele Õppeklass I Elja Parbus 56871232 oktoober
14.00 – 15.30 Kunstiring algajatele Õppeklass I Elja Parbus 56871232 oktoober
15.00- 16.30 Line- tants II korruse saal Külli Teinberk 54515977 üle nädala
18.30- 19.30 Jooga II korruse saal Õie Väli 56631946 13.sept.
Kolmapäev
12.00-13.30 Kunstiring Käsitöötuba Aili Jung 5263705 05.okt.
13.30-15.00 Gobelään Õppeklass I Aili Jung 5263705 05.okt.
13.00-15.00 Idamaine tants II korruse saal Reelika Adamson 5240107
15.30- 16.30 Tervisevõimlemine II korruse saal Õie Väli 56631946 14.sept.
17.15- 18.45 Võimlemisklubi Gymnastica II korruse saal Ene Vahter 53451013 september
19.30- 20.30 Võimlemisklubi Gymnastica II korruse saal Ene Vahter 53451013 september
Neljapäev
10.30-16.00 Käsitööring Käsitöötuba Asti Beljajeva 54537020 alates 02.sept
Reede
13.00-15.00 Eakate tervisevõimlemine II korruse saal Õie Väli 56631946

 

 

Päevakeskuse ringid 2021/2022
Esmaspäev RUUM Juhendaja Kontakt Alustab Märkused
14.00-15.30 Fotoring Söögisaal Tõnu Otstavel 5082771 Sept.2022 Kuu 1. ja 3. esmaspäev
15.00-16.30 Mälumäng Söögisaal Helmut Sääsk 5292520 Sept.2022 Kuu 2. ja 4. esmaspäev
16.00- 17.00 Eakate ravivõimlemine II korruse saal Malle Saarela 53308181 03.okt. 2022
17.15- 18.45 Võimlemisklubi Gymnastica II korruse saal Ene Vahter 53451013 06.sept
19.30- 20.30 Võimlemisklubi Gymnastica II korruse saal Ene Vahter 53451013 04.okt
Teisipäev
12.30 – 14.00 Kustiring edasijõudnutele Õppeklass I Elja Parbus 56871232 04.okt. 2022
14.00 – 15.30 Kunstiring algajatele Õppeklass I Elja Parbus 56871232 04.okt. 2022
15.00- 16.30 Line- tants II korruse saal Külli Teinberk 54515977 04.08.2022 üle nädala
19.30- 20.30 Jooga II korruse saal Õie Väli 56631946 Okt.2022
Kolmapäev
12.00-13.30 Gobelään Käsitöötuba Aili Jung 5263705 05.10.2022 kell 12.00
13.30-15.00 Kunstiring Õppeklass I Aili Jung 5263705 06.10.2021 kell 12.00
13.00-15.00 Idamaine tants II korruse saal Reelika Adamson 5240107 augustis
15.30- 16.30 Tervisevõimlemine II korruse saal Õie Väli 56631946 Okt. 2022
17.15- 18.45 Võimlemisklubi Gymnastica II korruse saal Ene Vahter 53451013 06.sept
19.30- 20.30 Võimlemisklubi Gymnastica II korruse saal Ene Vahter 53451013 04.okt
Neljapäev
10.30- 16.00 Käsitööring Käsitöötuba Asti Beljajeva 54537020 02.sept
12.15- 13.45 Inglise keel algajatele Õppeklass I Marje Pesti 53452699 27.okt. 2022
14.00-15.30 Inglise keel edasijõudnutele Õppeklass I Marje Pesti 53452699 27.okt. 2022
15.00- 16.00 Eakate tervisevõimlemine II korruse saal Õie Väli 56631946 Okt.2022

 

 

Kuressaare Hoolekanne