Kuressaare päevakeskuses tegutsevad ringid   2019/ 2020

Päev Kellaeg Ring Ruum Juhendaja Alustab Märkused  
Esmaspäev              
10.30-12.30  Saskumäng

 

Õppeklass I korrusel Elje Laht 16. 09    
  10.30-12.30  Saskumäng

 

Käsitöötuba Luule

Uustulnd

16.09    
  13.00-14.30  Fotoring Õppeklass I korrusel Tõnu Otstavel 16.09 Iga kuu 1. ja 3. nädalal   
  13.00-14.30 Kõhutants II korruse saal Reelika Adamson Okt. keskel   Oodatakse uusi liikmeid
  15.00-16.30 Mälumäng I korruse saal Helmut Sääsk 14.10

 

Iga kuu 2. ja 4. nädalal  
  15.00-16.00 Tervisevõimlemine II korruse saal Õie Väli Novembris    
  16.30-17.30 Eakate ravivõimlemine II korruse saal Malle Saarela Novembris    
  18.15-19.45 Line- tants II korruse saal Külli Teinberk   Üle nädala Oodatakse uusi liikmeid
             
 

 

17.00-20.30 Võimlemisklubi

Gymnastika

I korruse saal Ene Vahter    
Teisipäev 12.00-13.30 Gobelään ja kangastelgedel kudumine Käsitöötuba

I korrusel

Aili Jung 2.10 kell 12.00 I korruse õppeklassis   Oodatakse uusi liikmeid
  12.30-14.00 Kunstiring edasijõudnutele Õppeklass I korrusel Elja Parbus 15.10   Oodatakse uusi liikmeid
  14.00-15.30 Kunstiring algajatele  Õppeklass I korrusel Elja Parbu 15.10    
  15.00-16.30 Line- tants II korruse saal Külli Teinberk 17. 09 Üle nädala Oodatakse uusi liikmeid
  17.00-18.00 Kõhutants II korruse saal Reelika Adamson  

 

   
  19.30-20.30 Jooga II korruse saal Õie Väli Oktoobris    
Kolmapäev 10.00-11.30  Arvutiõpe algajatele Arvutiklass Helmut Sääsk Alustab kui  komplekteeritud    
  12.00-13.30  Arvutiõpe algajatele Arvutiklass Helmut Sääsk Alustab kui  komplekteeritud    
    Meesteklubi Arvutiklass Helmut Sääsk   Iga kuu 3. kolmapäev  
  12.00-13.30  Kunstiring Õppeklass I korrusel Aili Jung 2. 10    
  14.00-15.30  Viltimine Õppeklass I korrusel Aili Jung Esimene kohtumine

 2. 10 kell 12

  Oodatakse uusi liikmeid
  16.00-17.30  Siidimaal Õppeklass I korrusel Aili Jung Esimene kohtumine

 2.10 kell 12

  Oodatakse uusi liikmeid
  13.00-15.00 Kõhutants II korruse saal Reelika Adamson      
  13.00-15.00 Muusikaring Laulame neid laule jälle I korruse saal Elja Parbus Esimene kohtumine 20.11 iga kuu 2. kolmapäev  
  15.30-16.30 Tervisevõimlemine II korruse saal Õie Väli 18.09    
  17.00-20.30 Võimlemisklubi

Gymnastika

II korruse saal Ene Vahter 11.09    
           
Neljapäev 10.30-16.00 Käsitööring Käsitöötuba Asti Beljajeva    
  11.00-14.30 Saskumäng Arvutiklass Elju Liimer      
  14.00-15.30 Inglise keel edasijõudnutele Õppeklass I korrusel Evelin Paju 3.10   1 vaba koht
  15.30-17.00 Inglise keel algajatele

 

Õppeklass I korrusel Evelin Paju 3.10    
  15.00-16.00 Tervisevõimlemine II korruse saal Õie Väli 19.09- 31.10    
Reede 13.00-14.00 Laulureede. Laulame koos Mariniga tuntud laule I korruse saal Marin Heinmets 13.09 2 korda kuus  
  14.00-16.00 Seeniorite tants II korruse saal Õie Väli 01.10