Täna hommikul oli postkastis selline kiri, mis paneb mõtlema ja ehk on abiks ka Sinule, kui veel kahtled, et kas liituda antud teenusega või lüüa käega, et ah aega veel küll ja pole praegu ju vaja. Me keegi ei tea millal võib juhtuda õnnetus aga parem on olla valmis ootamatusteks.

 

Tere Inge Lunkova ja Ene Vahter!

Soovin teile saata tunnustust ja tagasisidet.

Medi häirenupu teenus töötas täna öösel!

Tänu selle nuputeenuse olemasolule käivitus toimingute jada, mille tulemusena viidi meie 88 aastane vanapapi kiirabiga Kuressaare haiglasse. Meie esmane kontaktisik oli öösel Medist kõne saanud ning läks võtmega vanapapi juurde. Papi oli köögis puukasti kõrval põrandal maas. Ei rääkinud, polnud kontaktne. Kutsusid kiirabi. Mis tal juhtus ja kuidas temaga on, selgub peale seda kui uuringud tehtud. Arsti sõnul oli papi maha jahtunud. Haiglas soojendati ta üles, on taas kontaktne, räägib.
Selline lugu.

Tänan seda seitsmendat meelt, mis ajendas meid paar kuud tagasi teenusega liituma. Ei taha mõeldagi, kuidas see üksi elav vanainimene oleks abituna põrandal lebades vaikselt kustunud.

Suur-suur aitäh Medile, tänu kelle teenusele ta üldse abini jõudis!

Suured tänud Saaremaa valla Kuressaare Hoolekandeteenusele, kes Medi nuputeenuse seadmed oma valla inimeste tarvis soetanud on. Aitäh teile!

Olge hoitud!
Heade soovidega
Riina Eelmaa